Fotorelację ze spotkania można obejrzeć na naszym profilu na Facebook: https://web.facebook.com/wydawnictwo.edytorial/photos/pcb.1194495384032650/1194493997366122/?type=3&theater

Wydawnictwo EDYTORIAL swoją działalność rozpoczęło stosunkowo niedawno, bo 18 października 2012 r. Powstało w związku z zamiłowaniem do słowa pisanego.

Nasza działalność związana jest z przygotowaniem publikacji do druku (korekta językowa, opracowanie redakcyjne, opracowanie graficzne, skanowanie i obróbka zdjęć, ilustracji i innych elementów graficznych). W zakresie druku współpracujemy z najlepszymi drukarniami. Główny profil wydawniczy obejmuje literaturę regionalną, która swoim zasięgiem oraz tematyką nawiązuje do Podkarpacia. Zajmujemy się także publikacją albumów i innych druków (np. broszury, zaproszenia, katalogi, informatory, plakaty).

Ponadto wspieramy organizację spotkań autorskich łączonych z promocją książek, poprzez współpracę z bibliotekami czy też innymi ośrodkami kultury.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych w zakresie przygotowania oraz druku książek i innych publikacji przez Państwa wydawanych.

Spotkanie promocyjne i podsumowanie projektu

  
Agata Duda i Krzysztof Hajduk.
Fot. arch. Wydawnictwo Edytorial

14 grudnia 2018 r. (piątek) o godz. 15.30 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Warze odbyło się spotkanie promocyjne w związku z wydaniem publikacji "Losy mieszkańców Gminy Nozdrzec w latach 1914-1921" autorstwa Agaty Dudy i Krzysztofa Hajduka. Promocja była połączona z podsumowaniem projektu, w ramach którego książka została wydana. 

Więcej…

625-lecie nadania praw miejskich dla Przeworska i promocja publikacji albumowej autorstwa Małgorzaty Wołoszyn

 
Małgorzata Wołoszyn prezentuje swoją najnowszą publikację.
Fot. arch. Wydawnictwo Edytorial

29 września 2018 r. (piątek) o godz. 16.00 w Sali Balowej Muzeum w Przeworsku odbyło się spotkanie promocyjne w związku z wydaniem publikacji "Dokumenty historyczne dla miasta Przeworska" autorstwa Małgorzaty Wołoszyn - kustosz Muzeum w Przeworsku, historyk. Wydanie tej niezwykłej publikacji zbiegło się z 625-leciem nadania praw miejskich dla Przeworska.

Więcej…

Spotkanie autorskie połączone z promocją najnowszej książki Jerzego Czechowicza

 
Fot. arch. Wydawnictwo Edytorial

14 czerwca 2018 r. o godzinie 17.00 w Sali Lustrzanej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu odbyło się spotkanie autorskie z Jerzym Czechowiczem. Okazją do niego była promocja najnowszej publikacji autora pt. „Towarzystwo Gimnastyczne 'Sokół' w Jarosławiu. Legioniści w walce o niepodległości”. Na spotkaniu obecni byli mieszkańcy Jarosławia, przyjezdni goście, przewodnicy, przyjaciele i znajomi autora.

Więcej…