Zasadniczym celem opracowania jest prezentacja teoretyczno-metodycznych i praktycznych rozwiązań dla wybranych zagadnień z zakresu finansów i rachunkowości, w tym podatków, oceny kondycji finansowej, zagadnień kosztowych i controllingowych, ze szczególnym wyeksponowaniem określonych narzędzi i obszarów controllingu operacyjnego i strategicznego...
   Publikacja, w której zamieszczonych zostało 13 artykułów, adresowana jest do szerokiego grona odbiorców, którzy interesują się z różnych względów rozwiązaniami określonych problemów, które zostały poruszone w poszczególnych rozdziałach. Dotyczą one szczególnie praktyków zajmujących się finansami, rachunkowością i controllingiem we współczesnym przedsiębiorstwie lub innej organizacji, a także studentów kierunków ekonomicznych.
   Autorami tekstów w tej publikacji są: Paulina Bełch, Iwona Chmiel, Maria Kubacka, Barbara Kułak, Anna Lis, Małgorzata Rzeszutek, Alfred Szydełko, Łukasz Szydełko, Magdalena Szydełko, Joanna Wenek, Bartłomiej Woźniak, Maciej Ziajor.

 

Format B5, Ilość stron 164, Oprawa miękka