Spotkanie promocyjne i podsumowanie projektu

Spotkanie promocyjne i podsumowanie projektu

14 czerwca 2018 r. o godzinie 17.00 w Sali Lustrzanej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu odbyło się spotkanie autorskie z Jerzym Czechowiczem. Okazją do niego była promocja najnowszej publikacji autora pt. „Towarzystwo Gimnastyczne ‘Sokół’ w Jarosławiu. Legioniści w walce o niepodległości”. Na spotkaniu obecni byli mieszkańcy Jarosławia, przyjezdni goście, przewodnicy, przyjaciele i znajomi autora.

Spotkanie rozpoczęło się od gościnnego występu uczennicy Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu – Pauliny Makarowskiej (występ wokalny i gra na flecie) oraz Marcina Kasprzyka, który akompaniował na fortepianie. Następnie głos zabrał Jerzy Czechowicz, który w skrócie opowiedział zebranym gościom o etapach powstawiania książki, zbieraniu materiałów. Pokrótce przedstawił również tematykę najnowszej swojej publikacji. Następnym punktem była dyskusja. Goście, którzy przybyli na spotkanie, mieli możliwość zadawania pytań, na które Pan Jerzy chętnie udzielał odpowiedzi. Po zakończeniu części właściwej spotkania była możliwość uzyskania pamiątkowego wpisu do przewodnika oraz indywidualnej rozmowy z autorem.

Relacja na naszym facebooku: https://web.facebook.com/wydawnictwo.edytorial/photos/pcb.1048970111918512/1048968508585339/?type=3&theater